Polityka prywatności

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną internetową. Ochrona Państwa prywatności jest dla nas bardzo ważna. Poniżej szczegółowo informujemy o sposobie postępowania z danymi.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych jest fundacja Moje Drzewko Pomarańczowe z siedzibą w Łodzi. KRS 0000 78 45 43

Twoje prawa

Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczania ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Twoich danych osobowych.


Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce jest to Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych http://www.giodo.gov.pl/

Polityka

Podanie danych jest dobrowolne. Potrzebujemy twojego adresu e-mail, aby odpowiedzieć na twoją wiadomość. Nigdy nie żądamy informacji, które nie są niezbędne.

Stosowanie plików cookie

Możesz odwiedzić naszą stronę internetową bez podawania jakichkolwiek danych osobowych. Za każdym razem, gdy wywoływana jest strona internetowa, serwer internetowy automatycznie zapisuje tzw. plik dziennika serwera, który na przykład zawiera nazwę żądanego pliku, adres IP, datę i godzinę połączenia, ilość przesłanych danych oraz wnioskującego dostawcę (dane dostępu) i dokumentuje połączenie. Te dane dostępowe są analizowane wyłącznie w celu zapewnienia bezproblemowego działania strony i nie pozwalają nam na wyciągnięcie jakichkolwiek wniosków na temat Twojej osoby.

Facebook

Nasza witryna korzysta z tzw. wtyczek społecznościowych portalu społecznościowego Facebook.

Facebook jest obsługiwany przez Facebook Inc, 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA ("Facebook").

Uzyskując dostęp do strony internetowej naszej witryny internetowej, która zawiera taką wtyczkę, przeglądarka użytkownika nawiązuje bezpośrednie połączenie z serwerami Facebook. Zawartość wtyczki jest przesyłana bezpośrednio od odpowiedniego dostawcy do przeglądarki i integrowana na stronie. Integrując wtyczki, dostawcy usług otrzymują informację, że Twoja przeglądarka wywołała odpowiednią stronę naszej witryny. Informacje te (w tym adres IP) są przekazywane bezpośrednio z przeglądarki do serwera odpowiedniego dostawcy i tam przechowywane. Jeśli jesteś zalogowany do jednej z usług, operatorzy mogą natychmiast przypisać Twoją wizytę na naszej stronie do Twojego profilu na Facebooku. W przypadku interakcji z wtyczkami, na przykład przycisk "Lubię to" odpowiednie informacje są również przesyłane bezpośrednio do serwera providerów i tam przechowywane. Cel i zakres zbierania danych oraz dalsze przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez dostawców, jak również odpowiednie prawa i możliwości ustawień w zakresie ochrony prywatności można znaleźć w informacjach o ochronie danych dostawców:

Polityka prywatności Facebooka: http://www.facebook.com/policy.php

Jeśli użytkownik nie życzy sobie, aby Facebook powiązał dane zbierane za pośrednictwem naszej witryny internetowej bezpośrednio z jego profilem w danej usłudze, musi wylogować się z danej usługi przed odwiedzeniem naszej witryny internetowej.

Hosting

W ramach przetwarzania danych w naszym imieniu, zewnętrzny dostawca zapewnia nam usługi hostingu i prezentacji strony internetowej. Usługodawca ma siedzibę w kraju Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Kontakt

Fundacja Moje Drzewko Pomarańczowe
Ul. Żeromskiego 27 lok 1U
90-736 Łódź
e-mail: kontakt@fundacjadrzewko.org.pl