Podaruj Kamilowi szansę na samodzielność

Mam na imię Kamil. Mam 10 lat i przeszedłem już 7 różnych operacji. Urodziłem się z popsutym kręgosłupem. Podobno moi rodzice nie chcieli mieć niepełnosprawnego dziecka, dlatego nigdy ich nie poznałem. Codziennie przychodzi do mnie ciocia Ania i razem ze mną robi różne ćwiczenia. Nie lubię ich, bo często sprawiają mi ból. Ciocia mówi, że to rehabilitacja i  że dzięki niej może kiedyś nie będę musiał jeździć na wózku.
Uwielbiam piłkę nożną. Chciałbym kiedyś sędziować mecz na stadionie Camp Nou. Dlatego robię wszystko, o co ciocia Ania mnie prosi. Ale moje największe marzenie jest inne. Chciałbym mieć łazienkę. Nie zwykłą, ale taką, do której wjadę na swoim wózku. Gdzie sam mógłbym wziąć prysznic po długich godzinach rehabilitacji. Przecież mam już 10 lat.... Najbardziej marzę o odrobinie samodzielności

Budujemy w Łodzi dom dla Kamila i sześciu innych potrzebujących dzieci. Remont łazienki jest najdroższy. Chcemy ją dostosować do potrzeb osób poruszających się na wózkach. To ogromny koszt. Sami nie jesteśmy w stanie go udźwignąć.

Potrzebujemy Twojej pomocy!!! Już teraz przekaż darowiznę i spełnij marzenie Kamila - marzenie o samodzielności.

Kamila poznaliśmy w Centrum Terapii CUKINIA prowadzonym przez Fundację Gajusz. A potem następne samotne, skrzywdzone istoty. Postanowiliśmy powołać Fundację Moje Drzewko Pomarańczowe, która stworzy im DOM. Zamieszkają tam dzieci bite, molestowane, w końcu porzucane i to nawet kilka razy… Poprowadzą go specjaliści znający się na traumie dziecięcej, terapii i do tego umiejący kochać.
Miasto przekazało lokal z kawałkiem ogrodu. Gruntownego remontu wymagają dwie łazienki. Kuchnio-jadalnia, sześć dziecięcych pokoików, spiżarnia, gabinet do pracy z podopiecznymi też nie nadają się do użytku. Pierwsza część remontu została wyceniona na 100 000 złotych. Czy koronawirus zabierze Kamilowi i pozostałym dzieciom szansę na własny kąt? Czy słusznie zaczynają tracić nadzieję? Wierzymy, że nie. Że w tym trudnym czasie zbudujemy Drużynę Darczyńców, z którymi stworzymy ten wyjątkowy DOM.