Wolontariat fundraisingowy

Poszukujemy osób, które wesprą działania Fundacji w zakresie pozyskiwania funduszy na realizację naszych celów statutowych.

Tworzymy w Łodzi Dom dla Dzieci, które nigdzie nie znalazły miłości. Gruntowny remont 160m2 i dostosowanie go do potrzeb dzieci niepełnosprawnych to bardzo wysokie koszty. Wielu cudownych darczyńców już nam pomogło - DZIĘKUJEMY!  Wiele też jeszcze zostało do wykonania.

Miesięczny koszt utrzymania dziecka w placówce to ok. 10 000 zł. Fundacja Moje Drzewko Pomarańczowe otrzymała od Urzędu Miasta Łodzi na 2020 rok dofinansowanie w wysokości 193 200 zł. Nie wszystkie wydatki pokryje dotacja – ok. 30% musimy zebrać sami.

Jeżeli możesz nam pomóc w pozyskiwaniu darczyńców, darów rzeczowych - skontaktuj się z nami.

Będziesz odpowiedzilny za:
  • Poszukiwanie darczyńców,