27.07.2020

Połącz pracę z pasją!

Jeśli tak jak dla nas - praca z dziećmi jest Twoją pasją - dołącz do ekipy fundacji Moje Drzewko Pomarańczowe! Szukamy czterech odpowiedzialnych, pełnych życia i ambitnych wychowawców.

Konferencja prasowa

Dzięki zaangażuwaniu Ewy Bieńkowskiej (www.nuke.com.pl) 15 lipca w samo południe odbyła się konferencja prasowa z udziałem Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej. Opowiedzieliśmy o naszej misji, pochwaliliśmy się efektami generalnego remontu, przedstawiliśmy kolejne plany.

Reportaż

Zachęcamy do obejrzenia reportażu, który ukazał się na stronie TVP3 Łódź, poświęconego fundacji Moje Drzewko Pomarańczowe

Reportaż w TVN

Placówka kierowana przez Fundację "Moje Drzewko Pomarańczowe" ma być nowym domem dla siedmiorga dzieci, ktore w swoim kilkuletnim życiu doświadczyły więcej przemocy niż miłości. (http://www.tvn24.pl)

15.07.2020

Dom dla dzieci "Moje Drzewko Pomarańczowe"

Mama Julka jest w więzieniu, bo próbowała zabić jego siostrę. Chłopiec czeka na dom, który powstaje w Łodzi.

23.05.2020

Amelka

"Ona zasłguje na karę śmierci". Tak mówił ojciec, oddając Amelkę do domu dziecka.

2.05.2020

Dzieci czekają na dom

Przejmujące historie Mai i Oli opisane przez Blankę Rogowską pojawiły się na łamach Gazety Wyborczej.

22.04.2020

Sesja zdjęciowa

Dziś w siedzibie fundacji w Łodzi, przy ul. Żeromskiego, przy zachowaniu najwyższych standardów epidemiologicznych odbyła się sesja zdjęciowa. Za obiektywem stanęła Agnieszka Bohdanowicz. Dziękujemy za upamiętnienie naszych początków!

6.04.2020

Remont

Remont placówki na Żeromskiego mający na celu dostosowanie lokalu do wymogów PPOŻ. Współpracują ze sobą trzy ekipy: budowlana, elektrycy i hydraulicy.